Tophaus.lt
STATYBOS PROJEKTŲ KOORDINAVIMAS IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

 Statybos projektų koordinavimas

     UAB „TOPHAUS“ įmonė teikia įvairios paskirties (gyvenamųjų namų, prekybos centrų, visuomeninių, administracinių, komercinių, gamybinių ir kitos paskirties) statinių statybos darbų koordinavimo paslaugas.

     Statybos projektų koordinavimas – tai paslauga, kai statybos darbų koordinatorius pagal sutartį su Statytoju koordinuoja statinio projektavimo, statybos darbų procesą ir rūpinasi visais su tuo susijusiais darbais nuo idėjos iki rakto.
Plačiau...

 Statybos darbų techninė priežiūra

     UAB „TOPHAUS“ įmonė teikia įvairios paskirties (gyvenamųjų namų, prekybos centrų, visuomeninių, administracinių, komercinių, gamybinių ir kitos paskirties) statinių statybos darbų techninės priežiūros paslaugas.

     Statinio statybos darbų techninė priežiūra – tai paslauga kai, statinio statybos darbų techninė priežiūra atliekama pagal STR 1.09.05:2002 „STATINIO STATYBOS TECHNINĖ PRIEŽIŪRA“ REIKALAVIMUS. Kvalifikuoti įmonės „TOPHAUS“ darbuotojai, prižiūri ir kontroliuoja, ar pastatas statomas laikantis techninio bei darbo projektų, statybos rangos sutarties, veikiančių įstatymų, kitų teisės aktų, normatyvinių statybos techninių reglamentų, normatyvinių statinio saugos ir jo paskirties dokumentų reikalavimų.
Plačiau...


     Patikėkite savo rūpesčius mums, ir mūsų įmonė efektyviai bei patikimai atliks Jūsų statinio statybos darbų koordinavimą ir statinio statybos darbų techninę priežiūrą!

Maironio g. 36-1, LT-44248, Kaunas. Tel.: +370 (37) 208380, Faks.: +370 (37) 208382
DAMI